Готуємось до уроків

Шановні вчителі!

Частина файлів взяті з відкритих і загальнодоступних джерел в Інтернеті.

Ці матеріали представлені виключно для ознайомлення і повинні бути видалені з вашого комп'ютера після поверхневого перегляду  змісту.Копіюючи та зберігаючи представлені матеріали, ви приймаєте на себе всю відповідальність, згідно з діючим законодавством про авторське право.Публікація матеріалів не несе за собою комерційних прибутків , а є рекламою аналога продукту.

Усі уроки світової літератури 5 клас.Автор- Паращич

Усі уроки світової літератури 6 кл І семестр.Автор- Паращич

Усі уроки світової літератури 6 кл ІІ семестр.Автор- Паращич

Усі уроки зарубіжної літератури 7 кл.Чорна О. В.Усі уроки зарубіжної літератури. 7 клас — Х.: Вид. група «Основа», 2008. — 223, [1] с. : іл., табл. — (Серія «12-річна школа»).

Усі уроки зарубіжної літератури 8 кл.Хорошилова А. В.Усі уроки зарубіжної літератури. 8 клас. — Х.: Вид. група «Основа», 2008. — 368 с.: іл. — (Серія «12-річна школа»).

Усі уроки зарубіжної літератури 9 кл.Куцінко О. Г.Усі уроки зарубіжної літератури. 9 клас. — Х. : Вид. група «Основа», 2009. — 368 с. : іл., табл. — (Серія «12-річна школа»)

Усі уроки зарубіжної літератури 10 кл ( стандарт) .Автор- Чередник

Усі уроки зарубіжної літератури 11 кл.Автор- Паращич