Результативність роботи ММО

Результативність роботи вчителів зарубіжної літератури

  

Жукова Г.В. ЗОШ № 10

          

 

        

 

 

  

 

       

 

 

 

Результативність учнів в олімпіадах:

2012-2013н.р.-Борейко М.(10кл) - диплом ІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури  ( Наказ МіськВО № 113 від 14.02.2013 р.)

2013-2014н.р.-Борейко М.(11кл) - диплом ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури ( Наказ МіськВО № 108 від 04.03.2014 р.)

    Результативність учнів у творчих конкурсах:

2013-2014н.р.- Шпаченко С. (11кл.) диплом ІІ ступеня міського етапу «Творча юнь Донбасу»  у  номінації «Летять журавлі»  (Наказ МіськВО № 206 від 18.04.2014 р.)

2013-2014н.р.-Борейко М.(11кл) - диплом І ступеня  міського етапу «Творча юнь Донбасу» у номінації «Свято рідної мови» (Наказ МіськВО № 206 від 18.04.2014 р.)

2013-2014н.р.-Борейко М.(11кл) - диплом ІІ ступеня обласного етапу «Творча юнь Донбасу» за проект «Тиждень рідної мови» в номінації «Свято рідної мови»( Наказ ОІППО № 224 від 28.04.14 р.)

Участь у конкурсах фахової майстерності:

2013-2014н.р.- диплом ІІ ступеня ХІХ  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014» у номінації «Світова література» ( Наказ МіськВО № 520 від 22.11.2013 р.)

2013-2014н.р.- сертифікат учасника обласних лінгвістичних Інтернет- змагань «Шевченкознавчі студії» ( Наказ ОІППО№ 31  від 29.05.14 р.)

2013-2014н.р.- сертифікат учасника обласної педагогічної асамблеї «Акме-парк» у межах Педагогічної студії – 2014» у номінації «Майстер-клас «Плекаємо компетентність»(Наказ ОІППО№ 36  від 23.06.14 р.)

2015-2016 н.р.- диплом І ступеня міського етапу обласного інтернет-конкурсу «Створи шедевр»  у номінації «Методичні новації: веб-сайт (блог)керівника ММО» ( наказ МіськВО № 195 від 01.04.2016)

2015-2016 н.р.- диплом ІІ ступеня обласного етапу інтернет-конкурсу «Створи шедевр»  у номінації «Методичні новації: веб-сайт (блог)керівника ММО» ( наказ облІППО  № 219 від 16.05.2016)

Результативність за 2015-2016 н.р.

Лященко В. (9-А)- диплом ІІІ ступеня міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

Щербакова О. ( 10)- диплом ІІІ ступеня міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

Жукова Катерина (5-Б) – диплом І ступеня міського етапу обласного інтернет-конкурсу «Створи шедевр» у номінації «Медіаконтент юного словесника: комп’ютерні колажі»( наказ МіськВО № 195 від 01.04.2016)

Мазуров Олександр та Целоусов Артем (10 ) - диплом І ступеня міського етапу обласного інтернет-конкурсу «Створи шедевр» у номінації «Медіаконтент юного словесника: буктрейлери»( наказ МіськВО № 195 від 01.04.2016)

Борисенко О.,Курилова А.,Радіонова Г.,Щербакова О. ( 10) - диплом ІІ ступеня міського етапу обласного інтернет-конкурсу «Створи шедевр» у номінації «Медіаконтент юного словесника: буктрейлери»( наказ МіськВО № 195 від 01.04.2016)

Шалайкін Анатолій( 10) - диплом ІІ ступеня міського етапу обласного інтернет-конкурсу «Створи шедевр» у номінації «Медіаконтент юного словесника: комп’ютерні колажі»( наказ МіськВО № 195 від 01.04.2016)

Жукова Катерина (5-Б) – диплом ІІІ ступеня обласного етапу інтернет-конкурсу «Створи шедевр» у номінації «Медіаконтент юного словесника: комп’ютерні колажі»( наказ облІППО  № 219 від 16.05.2016)

Мазуров Олександр та Целоусов Артем (10 ) - диплом ІІІ ступеня обласного етапу інтернет-конкурсу «Створи шедевр» у номінації «Медіаконтент юного словесника: буктрейлери» ( наказ облІППО  № 219 від 16.05.2016)

Білецька В.( 6-Б)- диплом переможця  регіонального етапу міського конкурсу відгуків на сучасну дитячу та юнацьку  прозу «Літні читання 2015»( м. Краматорськ)

Грицина Л.( 9-А)- диплом переможця  регіонального етапу міського конкурсу відгуків на сучасну дитячу та юнацьку  прозу «Літні читання 2015»( м. Краматорськ)

Карнафель А.( 9-А)- диплом переможця  міського етапу конкурсу відгуків на сучасну дитячу та юнацьку  прозу «Літні читання 2015» ( м. Краматорськ)

Степанова С.( 6-Б)- диплом переможця  міського етапу конкурсу відгуків на сучасну дитячу та юнацьку  прозу «Літні читання 2015» ( м. Краматорськ)

Грицина Л.( 9-А)- диплом ІІІ ступеня міського конкурсу «Комп’ютерна миша »        

Жукова Катерина (5-Б) – учасник ІV-го Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» до Дня матері

Жукова Катерина (5-Б) – учасник  Всеукраїнського творчого конкурсу «У пошуках літературних талантів» (номінація поезія) – вірш «Донеччина –українська земля»

 

 

2016-2017 н.р.

2016-2017 н.р. -Голованьова К. (9-А)- диплом ІІІ ступеня міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

2016-2017 н.р. -Щербакова О. (11 )- диплом учасника міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

2016-2017 н.р. -Жукова Катерина (6-Б) – учасник V-го Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» до Дня матері

2016-2017 н.р. - Падалка А. (11 )- диплом І ступеня міського етапу обласного конкурсу ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"

2016-2017 н.р. - Падалка А. (11 )- диплом І ступеня обласного етапу конкурсу ораторського мистецтва "Заговори, щоб я тебе побачив"

2016-2017 н.р. - Радіонова Г. (11 )- диплом І ступеня міського етапу обласного Інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості «Створи шедевр»( Номінація "Дружба народів:відеоколаж")


2016-2017 н.р. - Курилова А. (11 )- диплом І ступеня міського етапу обласного Інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості «Створи шедевр»( Номінація "Дружба народів:відеоколаж")


2016-2017 н.р. - Дюміна А. (11 )- диплом І ступеня міського етапу обласного Інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості «Створи шедевр»( Номінація "відеоколаж про героїв АТО")


2016-2017 н.р. - Євтушенко К. (11 )- диплом ІІ ступеня міського етапу обласного Інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості «Створи шедевр»( Номінація "Медіаконтент юного словесника: віб-сайт письменника- ювіляра")


2016-2017 н.р. - Мазуров О. (11 )- диплом ІІ ступеня міського етапу обласного Інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості «Створи шедевр»( Номінація "Медіаконтент юного словесника: віб-сайт письменника- ювіляра")


2016-2017 н.р. - Дюміна А. (11 )- диплом І ступеня міського етапу обласного Інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості «Створи шедевр»( Номінація "відеоколаж про героїв АТО")

2016-2017 н.р. - Щербакова О. (11 )- диплом ІІ ступеня міського етапу фестивалю " Мацурі"( Номінація "виразне читання поезії хокку")


2016-2017 н.р. - Дюміна А. (11 )- диплом ІІ ступеня обласного етапу обласного Інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості «Створи шедевр»( Номінація "відеоколаж про героїв АТО")

Призери І Міжнародної гри зі світової (української і зарубіжної) літератури

«Sunflower 2016»

 

 

 

Галас Анастасія    (6-Б)

 

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Жукова Катерина (6-Б)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Шевченко Максим(7-А)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Білецька Валерія(7-Б)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Степанова Софія(7-Б)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Скорова Єлизавета(7-А)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Зубко Дар`я(7-А)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Рябополов Олександр(7-А)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Безмаленко Вероніка(7-Б)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Капітоненко Єгор(7-А)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Сєвєріна Крістіна(7-А)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Павлухін Денис(7-А)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Щербакова Тетяна(7-Б)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Вербицький Сергій(7-А)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Вороницька Вікторія(7-Б)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Михайлова Дарія(7-А)

 

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Семенихін Артем(7-А)

 

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Тренбач Каріна (8-А)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Сова Валентина(8-Б)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Татаринова Валерия(8-А)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Ільчук Вікторія(8-Б)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Кононов Олександр(8-Б)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Пигіда Софія(8-Б)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Татаринов Максим(8-А)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Лубінець Анастасія(8-А)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Ковальова Олена(8-Б)

 

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня

Горват Микита(8-А)

 

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Завалішин Владислав(8-Б)

 

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Кедя Любов(8-Б)

 

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Галущенко Данил(8-А)

 

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Левицький Артем(9-А)

 

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Акатова Анастасія(9-Б)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Бамбуля Софія(9-Б)

 

Диплом І ступеня регіонального рівня

Лященко Валерія (10)

 

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня

Шликова Олена(10)

 

Сертифікат учасника

Радіонова Ганна(11)

 

Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня